POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Czytając, przeglądając, dokonując zakupów w sklepie internetowym sejf-szafanabroń.pl, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej
się na tej stronie.

 

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis sklep-szafa na broń.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

 

Jakiekolwiek zmiany nie wpływają na naszą zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników sklepu sejf-szaf na broń.pl.

 

W czasie korzystania ze stron sejf-szafa na broń.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

 

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły, jeśli dane te są wymagane do jej poprawnego wykonania.

 

Szanujemy Twoją prywatność!

 

Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r /z późniejszymi zmianami/ (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną /z późniejszymi zmianami/ (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl