Opcje przeglądania

Sejfy klasa IV

sejf klasa IV  VALBERG Banker M 55 sejf klasa IV VALBERG Banker M 55
Producent: VALBERG
Cena:

9 915,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8 060,98 zł

szt.
zobacz więcej
sejf klasa IV  VALBERG Banker M 67 sejf klasa IV VALBERG Banker M 67
Producent: VALBERG
Cena:

10 445,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8 491,87 zł

szt.
zobacz więcej
sejf klasa IV  VALBERG Banker M 85 sejf klasa IV VALBERG Banker M 85
Producent: VALBERG
Cena:

11 955,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9 719,51 zł

szt.
zobacz więcej
sejf klasa IV  VALBERG Banker M 1055 sejf klasa IV VALBERG Banker M 1055
Producent: VALBERG
Cena:

12 787,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10 395,93 zł

szt.
zobacz więcej
sejf klasa IV  VALBERG Banker M 1568 sejf klasa IV VALBERG Banker M 1568
Producent: VALBERG
Cena:

18 226,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14 817,89 zł

szt.
zobacz więcej

Sejfy klasy IV – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Sejfy klasy IV są produktem, w którym bezpieczne będą wszystkie Twoje wartościowe rzeczy. Bez względu na to, czy jest to biżuteria, gotówka czy papiery wartościowe, możesz być pewien, że sejfy klasy IV są miejscem, w którym Twoje oszczędności będą odpowiednio zabezpieczone.

Sejfy klasy IV będą miejscem, w którym Twoje wartościowe rzeczy będą właściwie chronione. Pamiętaj, że dopuszczalny limit wartości pieniężnych przechowywanych w takim miejscu wynosi 2,5 miliona złotych. Jest to zgodne z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 września 2010 roku.

Sejfy klasy IV – wymagane certyfikaty

Sejfy klasy IV, które znajdują się w ofercie naszego sklepu sejf-szafanabron.pl, posiadają istotne certyfikaty, które dopuszczają je do przechowywania zarówno rzeczy cennych i ważnych, jak i broni oraz amunicji.

Oferowane przez nas produkty spełniają między innymi wymogi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 roku (DZ.U. 2014 poz. 1224) oraz rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 11 grudnia 2013 roku (DZ.U. poz. 1714 z dnia 31.12.2013 r.).

Sejfy klasy IV oferowane w naszym sklepie sejf-szafanabron.pl spełniają również wymagania dotyczące sposobu przechowywania broni i amunicji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby trzymać w sejfie klasy IV właśnie ten rodzaj sprzętu.

Sejfy klasy IV – rodzaje zamków

Sejfy klasy IV, które znajdują się w naszej ofercie, są wyposażone w różnego rodzaju zamki. Możesz więc zakupić sejf z zamkiem kluczowym. Zaletą tego produktu jest to, że nie musisz pamiętać kodu do otwarcia sejfu. Kolejnym rozwiązaniem, które znajdziesz w sejfach klasy IV z naszej oferty, są zamki elektroniczne. Możesz w nich samodzielnie ustawiać i zmieniać odpowiednie kody.

Sejfy klasy IV – jakie ceny?

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać sejfy klasy IV o rozmiarach i gabarytach, które Ci odpowiadają. Do wyboru masz różne modele, które z pewnością będą skutecznie chronić Twoje pieniądze. W zależności od wielkości różne mogą być też ceny sejfu. Wahają się one od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Sejfy klasy IV dostępne w ofercie naszego sklepu sejf-szafanabron.pl możesz postawić w miejscu niewidocznym dla osób postronnych, jak i takim, do którego dostęp będzie utrudniony dla najmłodszych. Dotyczy to głównie sejfów, w których przechowywana jest broń.

 Sejfy klasy IV – profesjonalne doradztwo

Niezależnie od tego, czy pragniesz nabyć sejfy klasy IV czy innego rodzaju szafy pancerne lub sejfy przeznaczone na dokumenty – od nas uzyskasz kompleksowe informacje. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl