Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bezpieczne dokumenty z szafami ognioodpornymi na dokumenty klasy S2

W odpowiedzialnej firmie ważne dokumenty w formie papierowej winny być bezpiecznie przechowywane oraz nie mogą zostać narażone na niepowołany dostęp jakichkolwiek osób trzecich czy nieszczęśliwe wypadki, takie jak pożary. Co za tym idzie, potrzebna jest do tego trwała i ognioodporna szafa pochodząca od najlepszych producentów. Takie produkty oferuje nasz sklep internetowy sejf-szafanabron.pl. Produkty dostępne w naszym asortymencie, takie jak szafa ognioodporna na dokumenty klasa s2 to rozwiązania najwyższej jakości, zapewniające spokój i bezpieczeństwo. Wygodne i proste w obsłudze, pojemne, estetyczne i trwałe szafy ognioodporne na dokumenty klasa s2 pochodzące od cenionego w branży producenta, jakim jest Valberg, to gwarancja bezpieczeństwa i spokoju.

Wybór szafy ognioodpornej na dokumenty klasa s2

Dzięki dowolności w wyborze rodzaju zamka: tradycyjny kluczowy lub elektroniczny, można dobrać szafy ognioodporne na dokumenty klasa s2 dostosowane do każdego pomieszczenia, zgodnie z potrzebami klienta. Najwyższej jakości zamki kluczowe czy elektroniczne w połączeniu z niezawodnym mechanizmem ryglującym z powodzeniem chronią zawartość przed nieuprawnionym dostępem. Dwuskrzydłowa szafa ognioodporna na dokumenty klasa s2 dzięki wyposażeniu w dwie półki pozwala na przechowywanie ważnych dokumentów w segregatorach różnej wielkości oraz zabezpiecza je przed zabrudzeniem oraz pożarem. W opcjonalnej wersji, dzięki drobnej modyfikacji polegającej na montażu uchwytów, świetnie sprawdza się jako szafa na broń i amunicję.

Warto zaufać firmie z dużym doświadczeniem w branży sejfów i szaf metalowych. Zachęcamy do wyboru sklepu sejf-szafanabron.pl i złożenia zamówienia za pośrednictwem internetu bądź odwiedź nasz sklep stacjonarny w Jabłonowie przy Alei Krakowskiej 59.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl