Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Promocja

Szafy na dokumenty klasa S2

W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa przechowywania dokumentów papierowych, przede wszystkim dokumentów niejawnych i poufnych, opisanych przed odpowiednie przepisy prawa, zaleca się stosowanie certyfikowanych mebli metalowych, zamykanych na klucz, zamek cyfrowy lub elektroniczny. Profesjonalna szafa metalowa Klasa S2 to certyfikowany mebel, którego cena uwzględnia obecność szeregu wysokiej jakości zabezpieczeń, w tym stalową konstrukcję mebla, wewnętrzne zawiasy, szerokie rygle stalowe oraz wysokiej klasy zamki. W zależności od modelu i wybranej opcji są to zamki szyfrowe, kluczowe lub elektroniczne. Prezentowane szafy metalowe na dokumenty to solidne meble przystosowane również do przechowywania broni palnej i amunicji. Szafa metalowa może zostać tanio doposażona w system specjalnych uchwytów do przechowywania broni długiej. Do wyboru szafy o różnych wymiarach i ze zróżnicowanym wyposażeniem opcjonalnym.

Szafy na dokumenty klasa S2

szafa na dokumenty SD1/S2 150 S KONSMETAL szafa na dokumenty SD1/S2 150 S KONSMETAL
Producent: KONSMETAL
Cena:

3 337,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2 713,01 zł

szt.
zobacz więcej
szafa na dokumenty SD1/S2 185 S KONSMETAL szafa na dokumenty SD1/S2 185 S KONSMETAL
Producent: KONSMETAL
Cena:

5 838,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4 746,34 zł

szt.
zobacz więcej
szafa na dokumenty SD2/S2 185 S KONSMETAL szafa na dokumenty SD2/S2 185 S KONSMETAL
Producent: KONSMETAL
Cena:

5 429,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4 413,82 zł

szt.
zobacz więcej

Szafy na dokumenty klasa S2 – jakie znajdziesz w naszym sklepie?

Szafa metalowa klasa S2 to produkt profesjonalny, który dostępny jest w asortymencie naszego sklepu. Dzięki unikalnej budowie oraz nowoczesnym rozwiązaniom możesz być pewien, że wszystkie Twoje dokumenty będą bezpieczne. Dlaczego? Przez zastosowanie w szafach metalowych klasy S2 takich rozwiązań, jak:

 • stalowa konstrukcja mebla;
 • wewnętrzne zawiasy;
 • szerokie stalowe rygle;
 • wysokiej jakości zamki.

Szafa metalowa klasy S2 ma również możliwość doposażenia w zamki takie, jak:

 • zamek kluczowy;
 • zamek szyfrowy mechaniczny;
 • zamek elektroniczny.

Szafa metalowa klasy S2 to miejsce, w którym dokumenty oznaczone klauzulą „Ściśle tajne” będą odpowiednio zabezpieczone. 

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które możesz wyposażyć również w dodatki. Mogą to być na przykład kotwy bądź dodatkowa skrytka. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w zakładce szafy metalowe klasy S2 oferujemy produkty różnych wymiarów. Idealnie wpasują się do każdego pomieszczenia.

Szafa na dokumenty klasy S2. Czy jest przeznaczona do przechowywania broni?

Szafy metalowe klasy S2 dostępne w ofercie naszego sklepu posiadają certyfikaty, które umożliwiają przechowywanie w niej także amunicji i broni palnej. Chodzi o certyfikat dotyczący przechowywania broni i amunicji według rozporządzenia MSWiA z dnia 26 czerwca 2014 roku. Jeśli chcesz szafę metalową klasy S2 przeznaczyć właśnie do przechowywania tego rodzaju rzeczy, warto uzupełnić jej wyposażenie o specjalne uchwyty do przechowywania broni długiej.

Szafa na dokumenty klasy S2. Jaką wybrać? Taką, którą znajdziesz na sejf-szafnabron.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl