Opcje przeglądania

Potrzebujecie Państwo certyfikowanego mebla biurowego do przechowywania dokumentów niejawnych, w tym dokumentów tajnych typ 2? W tym miejscu znaleźć można wysoce profesjonalne szafy metalowe na dokumenty o solidnej konstrukcji potwierdzonej odpowiednim certyfikatem bezpieczeństwa. Szafa metalowa Klasa B to solidny mebel biurowy w dobrej cenie, wykonany w określonej przepisami technologii, posiadający stalowe ściany i drzwi, zawiasy wewnętrzne, system trudnych do sforsowania rygli o dużej średnicy oraz atestowany zamek kluczowy klasy B, opcjonalnie zamek szyfrowy lub elektroniczny odpowiedniej klasy bezpieczeństwa. Każda zaprezentowana w tym miejscu szafa metalowa może zostać doposażona w tanie akcesoria i systemy dodatkowe, które zwiększą komfort jej obsługi i bezpieczeństwo przechowywanych w jej wnętrzu dokumentów. Do wyboru szafy różnej wielkości i kształtu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szafy na dokumenty klasy B. Dla kogo?

Szafy na dokumenty klasy B są produktami, które znajduje zastosowanie w wielu miejscach. Posiadając odpowiednie certyfikaty, są używane między innymi w:

  • kancelariach tajnych,
  • kancelariach adwokackich;
  • kancelariach notarialnych;
  • urzędach państwowych;
  • ministerstwach.

Szafy na dokumenty klasy B. Na co warto zwrócić uwagę?

Wybierając odpowiednią szafę na dokumenty klasy B warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób została wykonana. Ofertowane przez nas szafy są wykonane z blachy, która jest odporna na próby niedozwolonego dostępu. Półki, które znajdują się wewnątrz, mogą utrzymać ładunek o ciężarze nawet do 50 kilogramów. 

Nie można zapominać również o tym, że nasze szafy na dokumenty klasy B wyposażone są w zawiasy wewnętrzne, system trudnych do sforsowania rygli o dużej średnicy oraz atestowany zamek kluczowy klasy B. Jeżeli potrzebujesz, możesz zamówić szafę na dokumenty klasy B wyposażoną w zamek szyfrowy lub elektroniczny odpowiedniej klasy bezpieczeństwa.

Szafy na dokumenty klasy B. Odpowiednie dokumenty

Nasze szafy na dokumenty klasy B posiadają certyfikaty, które potwierdzają ich przeznaczenie do przechowywania: 

  • dokumentów niejawnych zgodnie z wymogami Zarządzenia NR57/MON z dnia 16 grudnia 2011 roku oraz NR46/MON z dnia 24 grudnia 2013 roku, klasa B;
  • dokumentów tajnych typ 2 według Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2012 roku w sprawie środków bezpieczeństwa fizycznego stosowanych do zabezpieczenia informacji niejawnych.

Bez względu na to, jak dużej szafy na dokumenty klasy B potrzebujesz, możesz być pewien, że w naszym sklepie sejf-szafanabron.pl znajdziesz właściwy produkt, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl