Sejfy klasa II

sejf klasa II VALBERG Bastion M1668

sejf klasa II  VALBERG Bastion M1668
sejf klasa II VALBERG Bastion M1668

Charakterystyka:

Półka: TAK

Skarbczyk: NIE

Wymiary zew. (mm)
W-1660, S-680, G-510

Wymiary wew. (mm)
W-1550, S-570, G-363

 

Dostępność: zapytaj o dostępność: tutus.dd@wp.pl

Wysyłka w: od 3 do 120 dni

Cena: 14 730,00 zł (netto: 11 975,61 zł )
szt.

Sejfy klasa II – gwarancja jakości i niezawodności

Sejfy klasy II to produkty, które dzięki przeprowadzonym testom otrzymały właśnie taką klasę odporności. Określa ona, ile gotówki można trzymać w danym sejfie. Wartości określa rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 września 2010 roku.

Sejfy klasy II – dopuszczalne limity gotówki

Dopuszczalne limity wartości pieniężnych dla sejfów klasy II to 861 706,2 zł. Oczywiście kwota ta podlega ubezpieczeniu w wartości do 750 tysięcy złotych. W przypadku, gdy zdecydujesz się na dodatkowe środki bezpieczeństwa w postaci alarmu czy monitoringu, kwota ubezpieczenia oraz wartość gotówki mu podlegającej może ulec zmianie.

Sejfy klasy II – certyfikaty i przechowywanie broni

Sejfy klasy II posiadają certyfikaty przechowywania wartości pod nadzorem zgodnie z normą europejską PN-EN 1143-1:2012, klasa II. Sejfy klasy II, które posiadamy w naszym asortymencie, będą świetnie nadawać się zarówno do użytku w domu, jak i w różnego rodzaju biurach, hurtowniach czy firmach, gdzie potrzebne są sejfy klasy II.

W sejfach klasy II możesz również przechowywać broń oraz amunicję. Wszystko dzięki temu, że spełniają wymogi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 sierpnia 2014 roku w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji.

Sejfy klasy II – dlaczego bezpieczne?

Sejfy klasy II są bezpieczne. Wszystko dzięki temu, że posiadają nowoczesne systemy ryglujące. Bardzo ważne w każdym sejfie jest również zastosowanie ramy antywłamaniowej, która sprawia, że sejfy klasy II są odporne na kradzież w wyniku użycia łomu. 

Dla większego bezpieczeństwa każdy model wyposażony jest w system, dzięki któremu można przymocować sejf klasy II do podłoża. To jeszcze bardziej zabezpiecza go przed kradzieżą. Bardzo ważnym elementem każdego sejfu klasy II jest to, że zamki chronione są przed przewierceniem. Gwarancja bezpieczeństwa nie jest tylko pustą deklaracją.

Bardzo ważny z punktu widzenia bezpieczeństwa i wygody jest system zawiasów zewnętrznych. Dzięki nim drzwi otwierają się o 180 stopni, sprawiając, że bez problemu wyjmiesz i włożysz potrzebne rzeczy z przystosowanych do tego półek, na których można trzymać naprawdę duże gabaryty.

Każdy produkt, który kupicie w sejf-szafanabron.pl objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Podobnie jest z takimi przedmiotami, jak:

  • sejf klasa S1,
  • sejf S1,
  • sejf klasa I,
  • sejf na dokumenty,
  • szafa na broń S1,
  • szafa na dokumenty,
  • sejf ognioodporny,
  • kasa pancerna.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz bezpiecznego miejsca, w którym chcesz przechowywać Twoje cenne rzeczy czy pragniesz mieć bezpieczne miejsce na dokumenty, w sejf-szafanabron.pl znajdziesz to, czego potrzebujesz. Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl